Nemoc není přítomnost čehosi špatného, ale nepřítomnost čehosi podstatného. (Dr. Bernard Jensen)
IRIDOLOGIE DARKFIELD F-SCAN3 OBERON  INTUITIVNÍ ANALÝZA

  Oberon systém Quantum
 
K analýze používáme biorezonanční přístroj Oberon systém Quantum, který je schopen zjistit stavy biologického objektu a změny vlnových charakteristik různých tělních tkání, jednotlivých buněk, chromozomů, dokonce i separátních enzymů a hormonů.  Zobrazí aktuální fyzický a funkční stav jednotlivých orgánů a případná infekční ložiska. Jedná se o nelineární analytický systém /NLS/, který je diagnostickou technologií světové úrovně. Je pokládána za nejvýkonnější metodu moderní přírodní vědy Pátráme po příčinách případných autoimunitních či dalších onemocnění. Zobrazí se i dispozice pro budoucí dysfunkci/dědičná onemocnění, které máme v buněčné paměti těla.  Díky měření se dozvíte, jaká zátěž mikrobiální, parazitární,  trápí váš organismus a v jakých orgánech se vyskytuje. A co způsobuje vaše zdravotní potíže. Oberon disponuje databází „patogenů“ - plísní, kvasinek, virů, bakterií a parazitů, které jsou někdy pro klasickou medicínu velmi těžko dohledatelné nebo dokonce neodhalitelné. Při analýze ale hledáme a počítáme i s tím, co nám Oberon v databázi nenabízí. Celková analýza stavu organismu může být nepostradatelná pro všechny, kteří chtějí preventivně předejít vážným a plíživým nemocem, jež se v těle vyvíjí mnohdy celý život nepozorovaně a s malými příznaky. Pomocí Oberonu se stanete pozorovateli vašeho vnitřního světa  a potvrdíte si, zda je váš životní styl správný. Také si zjistíte, které potraviny vám škodí a které jsou tím pravým pro  váš imunitní systém a tělo. Frekvenční diagnostika a terapie je ideální pro všechny, kteří milují aktivní život a nehodlají se ho vzdát ani v pozdním věku.
 
 

Před vyšetřením doporučujeme:

  • Konzumovat lehké jídlo max. 1 hodinu před vyšetřením.
  • Zvýšit pitný režim.
  • 1 hodinu před vyšetřením byste neměli pít nápoje obsahující kofein.
  • Vyvarujte se stresových a náročných situací těsně před vyšetřením.
  • U kuřáků doporučujeme nekouřit min. 3 hodiny před vyšetřením
  • 48 hodin před vyšetřením nepožívejte alkoholické nápoje.
  • Pokud je to možné, vynechejte jednu dávku vámi užívaných léků a potravinových doplňků v den  vyšetření. Pokud to není možné, prosíme, upozorněte nás na medikaci. Medikace může zkreslit výsledky.
  • U dětí počítejte, že budou mít hlad a vezměte jim svačinku.

Komu se vyšetření a následná péče Oberonem nedoporučuje:

·         Pacientům s kardiostimulátory

Doporučení:

·         Pokud jste užívali antibiotika během posledních týdnů, upozorněte nás na tuto skutečnost.

Jak to probíhá?

Analýza přístrojem Oberon systém Quantum  cca 2-2,5 h.  Cena: 1000Kč

Prvotní sezení trvá zhruba 1,5h, kdy probíhá samotné měření, na druhé schůzce – cca 1h, probereme výsledky měření.

Po setkání vytváříme dle toxické zátěže Vašeho těla na míru zhruba 3-5 dávek s přesnými frekvencemi do programu plazmového generátoru RPZ 14. Délka jedné dávky (terapie) se pohybuje kolem 2 až 4 hodin. Více o plazmovém generátoru RPZ 14 naleznete zde

 
 
Frekvenční analýza a terapie nepatří mezi metody běžně užívané v klasické medicíně v České republice. Všechny výsledky, informace o způsobech použití a údaje o přesnosti a výsledcích této metody, jsou založeny na znalostech a zkušenostech z analýzy a terapie samotné.  Analýza a terapie zde uvedenými postupy nemůže nahradit lékařskou pomoc, analýzu a léčbu kvalifikovanými lékaři a nepředstavuje žádné zdravotní prohlášení.