Patrně jediný způsob, jak si zachovat zdraví, je jíst, co ti nechutná, pít, co se ti oškliví, a dělat co se ti nechce.   (Mark Twain)

   Metody
HERBALISMUS ELEKTROHERBALISMUS F-SCAN3 OBERON EFT ODBLOKY
 
  Při naší činnosti používáme spektrum především empirických metod (tedy metod vycházejících ze zkušeností a třeba i po staletí ověřovaném působení) k tomu, abychom změnili to, co není, jak by mělo být - tj. příčiny a narušení dráhových vazeb souvisejících s vnějšími i vnitřními negativními projevy a dopady a to jak ve fyzické tak i mentální rovině.

 
 

Herbalismus

Bylinkářství je staré jako lidstvo samo. Od věků lidé hledali v bylinkách sílu a uzdravení.  Sbírali květy, listy či kořeny rostlin a informace o jejich účincích si předávali z generace na generaci. Ale je dost dobře možné, že léčivé účinky bylin objevily před člověkem zvířata. Vždyť i dnes můžeme pozorovat  jak volně se pasoucí zvířata dokáží rozponat, která z bylinek jim pomůže. Dnešní doba je jakýmsi návratem k přírodě a lidé se stále více vrací k bylinkám.   ... více zde.

Elektroherbalismus

... text se připravuje

 
 

F-SCAN3

F-SCAN 3F-SCAN3 je švýcarský přístroj (nástupce F-SCAN TOUCH) a slouží k exaktnímu měření tzv. "biorezonance" na svodových drahách a lze také použít jako zapper k aktivnímu působení v případě potřeby.  ... více zde.

 
 

OBERON

OBERON QUANTUMK analýze používáme biorezonanční přístroj Oberon systém Quantum, . Frekvenční diagnostika a terapie je ideální pro všechny, kteří milují aktivní život a nehodlají se ho vzdát ani v pozdním věku.   ... více zde.

 
 

 

EFT – Emotional Freedom Techniques (techniky emoční svobody)

EFT by meavita Fýdek-MístekEFT je založeno na objevu, že příčinou všech našich negativních emocí je porucha v našem energetickém systému tzn., že většina našich chybných přesvědčení a negativních emocí je příčinou přerušení toku energie v lidském energetickém systému. Pokud nemůže energie plynule proudit, dochází ke zkratům ovlivňující naše emoční pohodlí a zdraví. Představte si potok zanesený napadaným listím a větvemi – znemožní to jeho přirozený tok. Při terapii EFT dochází k opravě tohoto přerušení, což má za následek vymizení nebo výrazné zmírnění potíží klienta. Tato metoda je rychlá, efektivní (uvádí se účinnost až 90%). ... více zde.

 
 

 

ODBLOKY

... text se připravuje